mgr Kinga Wiechecka

Psycholog

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia. Aktualnie pracuję jako psycholog w zakresie terapii oraz orzecznictwa.

Każde dziecko poprzez swoje indywidualne cechy i różnorodność jest unikatowe i wyjątkowe. Pomoc w rozwijaniu talentów oraz obdarzenie odpowiednim wsparciem tak, by dziecko mogło rozwinąć swój potencjał jest kluczowe dla rozwoju i funkcjonowania w społeczeństwie. Dlatego też w pracy terapeutycznej, najistotniejszym dla mnie jest stworzenie pozytywnej relacji z dzieckiem. Bardzo mi zależy, aby zajęcia oprócz wsparcia obszarów, z którym dziecko ma trudności, odpowiadały również na potrzeby dziecka w warunkach jemu przyjaznych. W taki sposób staram się pracować z dziećmi - stwarzać bezpieczną przestrzeń do swobodnej zabawy, rozwijającej naturalne zdolności i zainteresowania dziecka, które to wpływają na efekt całego procesu terapeutycznego.

Oprócz wyjścia naprzeciw potrzebom dziecka, bardzo ważna jest także współpraca z rodzicami, dlatego terapię zawsze rozpoczynam od rozmowy z Państwem i kontynuuję w trakcie całego procesu terapeutycznego.

ul. Nad Wodą 1, Szczytniki
kontakt@centrum-rozwoju-dziecka.pl
885 305 669