Internista - Przychodnia Kamionki

Internista zajmuje się leczeniem schorzeń narządów wewnętrznych, diagnostyką, profilaktyką , ogólną kontrolą stanu zdrowia pacjentów. Interna to najstarsza specjalizacja lekarska i jej założeniem jest traktować człowieka w sposób holistyczny. Internista jest lekarzem „ pierwszego kontaktu” w przypadku większości schorzeń narządów wewnętrznych dla dorosłych pacjentów.

Internista w Centrum Zdrowia Rodziny w Kamionkach to przede wszystkim doświadczony specjalista z wieloletnim doświadczeniem, który rzetelnie przeprowadza wywiad i badania, zadaje pytania przedmiotowe , stawia diagnozę , udziela zaleceń lekarskich, przepisuje leki, wystawia skierowania na badania, konsultacje czy hospitalizację i zwolnienia lekarskie. Internista zajmuje się także profilaktyką stanu zdrowia pacjenta i kwalifikuje do szczepień.

Internista w naszej przychodni w Kamionkach jest przygotowany, zgodnie ze specjalizacją do oceny funkcjonowania wszystkich narządów, dzięki czemu może szybko zdiagnozować pojawiające się zagrożenia.

Specjalizacja ta obejmuje zarówno ocenę układu oddechowego, trawiennego, moczowego, odpornościowego i krwionośnego. Internista ma wiedzę na temat chorób alergicznych, reumatologicznych, endokrynologicznych.

Internista to specjalista, który musi mieć bardzo rozległą wiedzę na temat fizjologii człowieka, ale także odznaczać się empatią, zrozumieniem, umiejętnością udzielania praktycznych wskazówek pacjentom.

Internistą, przyjmującym w naszej poradni jest Lek. Anna Duszczak – Internista.

Zapraszamy wszystkie osoby z miejscowości Daszewice, Kamionki, Borówiec, Szczytniki, Koninko, Poznań Głuszyna, Kórnik, Robakowo, Mieczewo, Rogalin, Rogalinek oraz innych do umówienia wizyty.

Nasi lekarze

ul. Nad Wodą 1, Szczytniki
kontakt@centrum-rozwoju-dziecka.pl
885 305 669