Lek. Katarzyna Tomczyk

LEK. KATARZYNA TOMCZYK

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2011. Specjalizację z położnictwa i ginekologii rozpoczęła w 2013 roku. Odbyła staż oraz praktyki z położnictwa i ginekologii w Barcelonie (Universidad de Barcelona). W 2016 roku obroniła rozprawę doktorską „Analiza wybranych czynników środowiskowych na zawartość pierwiastków śladowych w endometrium kobiet w wybranych chorobach ginekologicznych”. Zawodowe zainteresowania to ginekologia, zaburzenia statyki narządów miednicy mniejszej, uroginekologia, operacyjne techniki małoinwazyjne, epigenetyka w ginekologii, położnictwo.

Pracuje w Klinice i Katedrze Zdrowia Matki i Dziecka w Ginekologiczno – Położniczym Szpitalu Klinicznym im K. Marcinkowskiego przy ul. Polnej 33 w Poznaniu. Jest nauczycielem akademickim, jak również autorem wielu prac naukowych. Regularnie bierze udział w warsztatach, szkoleniach specjalistycznych, konferencjach oraz sympozjach ginekologiczno - położniczych. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. 

Oferuje pomoc w zakresie: diagnostyki i leczenia zaburzeń miesiączkowania, prowadzenia ciąży, diagnostyki i leczenia zakażeń narządu rodnego, leczenia operacyjnego w ginekologii, w tym technik małoinwazyjnych (laparoskopia, histeroskopia), leczenia nietrzymania moczu oraz zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej u kobiet, operacji drogą pochwową.

Zobacz cennik
ul. Nad Wodą 1, Szczytniki
kontakt@centrum-rozwoju-dziecka.pl
885 305 669