Magdalena Leszczuk-Rugała

Magdalena Leszczuk-Rugała

Neurologopeda, pedagog specjalny

Absolwentka logopedii klinicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, pedagogiki specjalnej i teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Prowadzi terapię dzieci z różnymi zaburzeniami w komunikacji językowej wynikających z całościowych zaburzeń rozwojowych, niepełnosprawości intelektualnej, nieprawidłowej budowy i funkcjonowania narządów mowy, wad genetycznych.

W pracy terapeutycznej kieruje się podejściem holistycznym, działania terapeutyczne planuje całościowo kierując się potrzebami i możliwościami dziecka.

Wierzy, że jedyną drogą do rozwoju jest działanie, dlatego aktywnie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i kursach z zakresu logopedii i pedagogiki specjalnej.

Uwielbia być wśród ludzi i im pomagać. Pochodzi z pięknego Podlasia. Największa radość to mąż Paweł i dzieci – Alek i Amelka. Lubi rodzinne wycieczki górskie, jazdę na rowerze, rodzinne spacery z psem i czytanie książek biograficznych.

ul. Nad Wodą 1, Szczytniki
kontakt@centrum-rozwoju-dziecka.pl
885 305 669