Magdalena Miczyńska

Magdalena Miczyńska

Logopeda, pedagog, terapeuta ręki

Jestem logopedą i pedagogiem, który z pasją pomaga innym w trudnościach związanych z szeroko pojętą mową i komunikacją. Ukończyłam pedagogiczne studia magisterskie z zakresu psychoprofilaktyki społecznej i studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz logopedyczne studia podyplomowe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w szkole, przedszkolach, placówce dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, placówce medycznej jak i prywatne spotkania terapeutyczne.

Od wielu lat mam przyjemność pracować z dziećmi w różnym wieku i z różnymi potrzebami - jako pedagog, nauczyciel, logopeda i terapeuta ręki. Do każdego ze swoich pacjentów podchodzę bardzo indywidualnie, uwzględniając jego unikalne potrzeby i umiejętności. Podczas spotkań i zajęć staram się tworzyć przyjazne i wspierające środowisko, które sprzyja ich rozwojowi komunikacyjnemu.

Bardzo istotna jest dla mnie współpraca z rodzicami moich pacjentów, bo to oni są kluczowymi osobami w życiu swoich dzieci i mają ogromny wpływ na ich rozwój.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, czerpiąc wiedzę i doświadczenie od najlepszych specjalistów.

Prywatnie jestem mamą czwórki wspaniałych dzieci , pasjonatką psychologii człowieka w każdym wieku.

W życiu prywatnym i zawodowym kieruję się słowami:
"Komunikacja - to most do zrozumienia drugiego człowieka".

ul. Nad Wodą 1, Szczytniki
kontakt@centrum-rozwoju-dziecka.pl
885 305 669