Pediatra - Przychodnia Kamionki

Pediatra to lekarz zajmujący się chorobami okresu dziecięcego do 18 roku życia. Podobnie jak Internista, który zajmuje się holistycznym podejściem do problemu ze zdrowiem osoby dorosłej, pediatra w taki sposób musi postrzegać stan zdrowia dzieci. Jest to więc szeroka specjalizacja, wymagająca od lekarza posiadanie wiedzy z różnych dziedzin medycyny.

Pediatra w naszej przychodni w Kamionkach to specjalista z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dzieci, a co ważne z przyjaznym nastawieniem i odpowiednim podejściem do najmłodszych. Zajmuje się on przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem chorób u dzieci i młodzieży, czuwając przy tym stale nad rozwojem dziecka. Musi on także edukować rodziców w zakresie profilaktyki chorób wieku dziecięcego.

Pediatra przyjmujący dzieci w Centrum Zdrowia Rodziny w Kamionkach - Lek. Szczepan Grabarek to przede wszystkim doświadczony specjalista, ale także opiekun dzieci, który zawsze rzetelnie analizuje objawy, zleca badania i czuwa kompleksowo nad zdrowiem małych pacjentów.

Wszystkie osoby zamieszkujące Borówiec lub też pobliskie miejscowości, które poszukują godnego zaufania pediatry, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług w ramach NFZ.

Jeśli zamieszkujesz: Daszewice, Borówiec, Szczytniki, Koninko, Kamionki, Poznań Głuszyna, Kórnik, Robakowo, Mieczewo, Rogalin i Rogalinek i bliskie okolice Poznania, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Umów się on-line lub zadzwoń do nas: 885 029 029

Nasi lekarze

ul. Nad Wodą 1, Szczytniki
kontakt@centrum-rozwoju-dziecka.pl
885 305 669